www.cvonline.hu

Tesztelő gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1074370

Pénzügyi partnercégünk számára keresünk diák munkatársat
Feladatok:

  • Tesztelés
  • Hibarögzítés, hiba visszatesztelése
  • Riportolás a tesztkoordinátornak

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügyi/ IT területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktivitás, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzás
  • Heti 20-30 óra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Bruttó 850 Ft./óra

Előnyök:
  • Biztosítási/pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Tesztelési tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió