www.cvonline.hu
Tesztelő gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 806473
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Szoftverek felhasználói felületének tesztelése

 - Tesztelési dokumentációk készítése – tesztesetek írása angol nyelven, teszttervek írása

 - Javaslattétel a rendszer javítására vonatkozóan

 - Szoros együttműködés a csapattal és a fejlesztőkkel

 Elvárások

 - Aktív nappali tagozatos jogviszony – legalább 2015 nyaráig (1,5 év)

 - Informatikai tanulmányok (legalább 2 befejezett szemeszter)

 - Logikus gondolkodás, folyamatok átlátása

 - Önálló munkavégzés

 - Monotónia tűrés, megbízhatóság

 - Középfokú angol nyelvtudás

 - Tesztelői tapasztalat igen nagy előnyt jelent

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80584

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen