www.cvonline.hu
Javító operátor - Budapest (Referenciaszám: PJ861)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 202444
lejárt

Budapesti, 18. kerületi multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Javító operátor (PJ861)

Feladatok:
- Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőség ellenőrzése
- Tisztítás, tesztelés
- Szét- és összeszerelés
- Csomagolás

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Megbízhatóság
- Monotonitástűrés
- 2 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
-Bruttó 141.000 Ft/hó alapbér, próbaidő után bruttó 151.000 Ft/hó
- Nettó 20.000 Ft/hó teljesítménybónusz (utalvány formájában)
- Bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás (belépési szint)
- Műszakpótlék, túlórapótlék
- Bejárási költség térítés
- Bejelentett munkahely

- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés

Kérjük önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Ország Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Érdeklődni és jelentkezni az alábbi telefonszámon is lehet: +36 20 229 6270. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.