www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1098200
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat, senior tesztelő pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, motivált, nyitott junior kollégák jelentkezését is.
TESZTELŐ (E-DS01)

Feladat:
  • modell-alapú tesztelés
  • a cég saját fejlesztésű teszteszközének a megismerése és annak használata
  • tesztmenedzsment és tesztautomatizáló eszköz használata
  • dokumentálás
Elvárások:
  • magabiztos tesztelői tudás és legalább 1 év tapasztalat valamelyik tesztelői területen (black box, white box, manuális, automatizált, funkcionális  stb.)
  • felsőfokú végzettség
  • nyitottság a modell-alapú tesztelés elsajátítására
  • nyitottság a cég teszteszközének a megtanulására
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
  • dokumentációs angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • ISTQB CTFL minősítés
  • Java nyelv ismerete
  • automatizált tesztelői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok, kiváló fejlődési lehetőség
  • Részvétel nemzetközi, K+F projektben
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes bérez
Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és/vagy magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon és küldje el motivációs levelét is.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió