www.cvonline.hu
Tesztelő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 902551
lejárt
FELADAT

  • A Deutsche Telekom számlázási rendszerének tesztelése
  • Funkcionális / nem funkcionális tesztelés
  • Rendszertesztek illetve integrációs tesztek futtatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a magyar-német fejlesztői csapattal és a német projekt vezetővel
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése

  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 2-4 év tesztelési tapasztalat (Telco terület ismerete előny)
  • Legalább társalgási szintű német, és középfokú angol aktív nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű SQL ismeret
  • UNIX ismeret
  • Shell script ismeret
  • Tesztmenedzsment eszköz ismerete (HP Quality Center előny)
  • ISTQB vizsga előny
  • Nemzetközi projektben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82904

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió