www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1109131
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

TESZTKOORDINÁTOR (BELSŐ ALKALMAZÁSOK) (E-I10)

Feladatok
  • Tesztesetek tervezése
  • Részvétel és koordináció a rendszerintergrációs ill. szakmai átvételi tesztekben
  • Felelős az összes felelősségi körébe tartozó tesztelési tevékenység tervezéséért, szervezéséért
  • Tesztelési problémakezelés és koordináció, teszteléssel kapcsolatos egyeztetések tartása
  • Tesztelési riportok összeállítása, bemutatása, hibák nyomon követése

Elvárások
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Nyelvtudás: angol alapszint, német középszint
  • Kiváló kommunikációs készség német nyelven
  • ISTQB és/vagy projekt management vizsga előny
  • Tesztmenedzseri/Tesztkoordinációs munkatapasztalat (2-3 év)
  • SAP folyamatismeretek (alap modulok ismerete (SD, FI, CO)
  • Üzleti és informatikai szemlélet (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny)
  • Rendszerszemlélet, jó elemzőkészség
  • Jó együttműködő és kommunikációs készség proaktív önálló munkavégzési képesség nemzetközi környezetben megbízhatóság
  • Átfogó IT ismeretek (MS Office tapasztalat)
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Hibajegy kezelő eszközök (JIRA, Remedy)HPQC ismerete előny
  • Erkölcsi bizonyítvány
Amit ajánlunk
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió