www.cvonline.hu

Tesztelő [BAPS-T01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 742387

Focus consulting

Megbízónk

Magyar tulajdonú, piacvezető dokumentumkezelő rendszer fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk, bővülés okán Tesztelő munkatársat.

Feladatok

- Szoftver-, rendszertesztelés és üzemeltetés (SOAP WS, C++, Java, ORACLE)
- Release-ek és 3rd party szoftverek telepítése (GlassFish, ORACLE)
- Elsősorban Windows szerverek adminisztrációja
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

- Oracle 11g ismeretek, adminisztrátori szint előny
- Nagyvállalati környezetben, feladatkritikus rendszereken szerzett munkatapasztalat
- Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
- ISTQB certifikáció előny
- Hiba- és verziókövető eszközök ismerete (FogBugz, Subversion, SourceSafe)
- Csapatszellem, alkalmazkodó készség
- Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
- Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetési és juttatási csomag
- Új szolgáltatás típus fejlesztésében való részvétel
- Családias hangulat
- Minőségi szoftverfejlesztés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió