www.cvonline.hu

Tesztelő (B36B36)

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Tesztelő

B36B36

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Feladatok:

  • Automatizált tesztszoftverek fejlesztése C++ nyelven
  • Hibakeresés, kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • Részvétel az elkészült szoftverfejlesztési és - tesztelési dokumentumok értékelésében (dokumentáció review)
  • Szoftver tesztelési dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Agilis módszertan szerinti működés (LEAN)
  • Napi szintű szakmai kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szoftverfejlesztői jártasság C++ programnyelvben
  • Általános informatikai szemlélet, felsőfokú végzettség
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Tesztautomatizálás területén szerzett szoftvertesztelői háttér, tapasztalat
  • Script nyelvek ismerete
  • C# ismerete és egyéb programnyelvek ismerete
  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpáros barát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő