www.cvonline.hu

Tesztelő - azonnali kezdéssel!

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.26.
Hirdetés azonosító: 1078462

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

QA csapatba keresünk tesztelőt azonnali kezdéssel.

Feladatkör, felelősségek:

•Kliens alkalmazások (PC, Mac, iOS, Android, Windows 10, XBOX One, Set-top-box, LG és Samsung TV) funkcionális tesztelése

•Szerver és kliens oldali SDK, API megoldások tesztelése

•Részvétel automatizált tesztelés bevezetésében

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Felsőfokú végzettség

•Angol nyelvtudás (munka során főképp írásban kell használni)

•Tesztelési tapasztalat elvárás (minimum 1 év)!

•Precíz, alapos

•Csapatjátékos, de képes önálló munkavégzésre is

•Analitikus gondolkodás

•Trendek, tendenciák felismerése, beépítése a napi munkába

Előny:

•Fejlesztői tapasztalat

•Szerver oldali, illetve API, SDK tesztelésben szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.