www.cvonline.hu

Tesztelő (automata)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.27.
Jelentkezési határidő: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1108664
lejárt

Multinacionális partnercégünk a digitális átalakulás motorja, szolgáltatásait arra tervezte, hogy új alkalmazási portfoliót találjon ki ügyfeleinek és egy új stílust az informatikának.
Üzleti és iparági ismereteiket innovatív technológiával ötvözik, ezzel segítik ügyfeleik piaci növekedését.

Feladataid lesznek:
  • Tesztesetek készítése
  • Manuális tesztek és automatizált tesztek lefuttatása és értékelése
  • Szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal
  • Dokumentáció készítése
  • Ügyfeleinkkel történő professzionális kapcsolat kialakítása

A sikeres pályázáshoz szükséged lesz az alábbiakra:
  • Manuális vagy automatizált tesztelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Folyékony német nyelvtudás
  • ISTQB vizsga

Juttatások:
  • Cutting edge technológiák megismerése
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tréningek
  • Sokszínű ügyfélportfólió – változatos és izgalmas projektek

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette, az érdeklődését töltse fel angol nyelvű önéletrajzát!