www.cvonline.hu
Tesztelő – Telekom IT (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 831315
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   WEB alkalmazás tesztelő
  •   Automata és manuális teszttervek és tesztesetek fejlesztéséért,   elemzéséért és végrehajtásáért felelős
  •   Tesztautomatizációban való részvétel
  •   Tesztadatok készítése és karbantartása

Elvárások

  •   IT területen   szerzett felsőfokú végzettség
  •   Legalább kétéves tapasztalat tesztdokumentáció fejlesztésében és   készítésében, ideértve a tesztterveket, teszteseteket és tesztösszefoglalókat   is
  •   Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  •   Tesztautomatizáció és load és stess teszt tapasztalat
  •   ISTQB Foundation bizonyítvány
  •   HP Quality Center, HP Quicktest, Silkperformer ismeretek
  •   SQL, Visual Basic, Linux, Unix ismeretek

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén   (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési   lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80604

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs