www.cvonline.hu

Teszteléstechnikai specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 923966

Saját területén piacvezető autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk számára keresünk tapasztalt villamosmérnököt budapesti munkavégzésre. Megbízónk autóipari elektronikai alkatrészeket gyártó multinacionális vállalat, aki bővülő csapatába keres elektronikus termékek tesztelésében jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező tesztmérnököt.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Kijelzőrendszerek tesztelési eljárásainak fejlesztése
• Tesztelendő egységek működésének és felépítésénak megismerése
Tesztalkalmazások fejlesztése (pl. LCD kijelzők tesztelésére)
Hardware közeli software fejlesztés LabVIEW környezetben
• Gyártóegység támogatása a tesztrendszerek fejlesztésében az üzembehelyezésnél és a minta méréseknél
• Mérési folyamatok dokumentálása

Elvárások:

Villamosmérnöki végzettség
Méréstechnikai tapasztalat
• Középfokú angol vagy német nyelvtudás
• Analóg és digitális kapcsolástechnika területén szerzett ismeretek
LabVIEW programozásban szerzett tapasztalat

Az éves juttatási csomag 5.600.000 HUF-tól érhető el.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest