www.cvonline.hu

Tesztelési vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.03.15.
Hirdetés azonosító: 896353

Pozíció leírása / Job description

Több országban jelen lévő nemzetközi megbízónk bővülő fejlesztő csapatába keresünk tapasztalt Tesztelési vezető kollégát egy új termék bevezetésének támogatására.

Feladatok:

- Az üzleti igények elemzése és azokból tesztelési terv készítése
- A termék minőségének és módszertani megfelelőségének felügyelete és biztosítása
- A termék tesztelésének validálása és koordinálása
- A meglévő kollégák szakmai támogatása
- Oktatási és bevezetési terv készítése a termék használatához
- Rendszeresen javaslattétel a módszertani, technológiai elemek továbbfejlesztésére, valamint a szükséges oktatásokra
- A hibajegyek illetve új igények kezelése és felmérése
- Kapcsolattartás a fejlesztői csapat többi tagjával, ügyfelekkel, külső beszállítókkal

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
- Tesztelési metódusok ismerete
- Manuális és automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
- Tesztelési tervek készítésében és tesztelés koordinálásban szerzett tapasztalat
- Szoftverkövetelmények felmérésében, specifikálásában szerzett tapasztalat
- Önálló problémamegoldó készség
- Termékcentrikus gondolkodásmód
- Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
- Versenyképes juttatás
- Szakmai kihívások, utazási lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a