www.cvonline.hu

Tesztelési mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 700438

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártópartnerük fejlesztőközpontjába keresünk több, teszteléstechnikai, illetve validálási tesztmérnöki területre munkatársakat!

Feladatok:

- Kijelző rendszerek mérési eljárásainak kidolgozása és fejlesztése
- Mérőeszközök kidolgozása, tesztalkalmazások fejlesztése
- Kiegészítő hardver egységek tervezése
- Teszt-és mérőrendszerek kifejlesztésének támogatása
- Tesztek végzése, illetve ezek összehangolása
- Validálási tervek készítése, illetve validálási projektek vezetése
- Tesztelési folyamatok és tesztberendezések fejlesztése
- Validálási tervek kiértékelése

Elvárások:

- Villamosmérnöki végzettség
- Méréstechnikai tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
- Analóg és digitális kapcsolástechnikai ismeretek

Előny:
- Járműipari beágyazott rendszerek buszrendszereinek ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Külföldi tréning lehetőség
- Nemzetközi karrierlehetőség,innovatív környezet
- Széleskörű Cafeteria juttatás
- Nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a