www.cvonline.hu

Tesztelés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 743967
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal német központú multinacionális céghez keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Egyszerűbb tesztelési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Logikus gondolkodás
  • Azonnali kezdés (akár már hétfő este is)

Munkaidő: hétfőtől péntekig 17:30-23:00

Előnyt jelent:

  • angol/német középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 1250 Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet regisztráció és önéletrajz feltöltés után.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!