www.cvonline.hu

Tesztautomatizáló mérnök (IA150311HT)

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Budapesti irodánkba, IPARI AUTOMATIZÁLÁSi területre dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát

Tesztautomatizáló mérnök

munkakörbe

Feladat:

  • Aktív részvétel a SIEMENS legkorszerűbb hajtástechnikai rendszereinek fejlesztésében.
  • Felületvezérelt automatizált tesztesetek fejlesztése, tesztautomatizálási feladatok innovatív megoldása és programozása.
  • Együttműködés a tesztmérnökökkel a tesztesetek kidolgozásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, informatikus) végzettség
  • Programozási gyakorlat: C++, C#, Visual Basic
  • MS Windows XP, Win7, MS-Office gyakorlat
  • Középfokú írásbeli és szóbeli német nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • SW tesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • Felülettesztelési módszerek/eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német