www.cvonline.hu

Tesztautomatizáló mérnök C# - vasúti termékek (SK150302TZS)

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Budapesti csapatunkba keresünk  új munkatársat ,

feladatok ellátására

Feladat:

  • Tesztesetek tervezése, implementálása
  • Automatizált felülettesztek írása C# nyelven
  • Automatizált tesztek futtatása
  • Tesztkörnyezet tervezése, fejlesztése és karbantartása
  • Hibakeresés, eredmények kiértékelése
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése
  • Rendszeres kapcsolattartás németországi kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, vagy mérnök informatikus) végzettség
  • C#-fejlesztésben szerzett, min. 1 év szakmai tapasztalat
  • Aktív munkanyelv-szintű német (vagy angol) nyelvismeret
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy

Előny:

  • Tesztelésben szerzett gyakorlat
  • MS UI Automation ismerete
  • Continuous integration rendszerek ismerete (Jenkins)
  • Vasúti szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • ISTQB Foundation Level vizsga

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol