www.cvonline.hu
TESZTAUTOMATIZÁLÓ MÉRNÖK-BUDAPEST
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 916282
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Részvétel teszt framework tervezésében, implementációjában, automata tesztelés kiépítésében autóipari és okos telefon alkalmazásokhoz.
  • Elvárások

  • Minimum 3 éves tapasztalat automatizált szoftvertesztelésben

  • Tapasztalat automatizált-teszt framework tervezésében/kiválasztásában, implementációjában, bevezetésében

  • Legalább 1 éves tapasztalat script nyelvekben (Python vagy Perl vagy shellscript), komplex script rendszerekben

  • C/C++ nyelv ismerete

  • Szakmai angol nyelv ismerete

  • Előnyök

  • Jártasság rendszertesztekben, integrációs tesztekben

  • Jártasság unit tesztekben, modultesztekben

  • GTest ismerete

  • Android/iPhone szoftverfejlesztési/tesztelési tapasztalat

  • CI toolok ismerete (Jenkins/Hudson/Teamcity)

  • (IP) networking ismeretek

  • TTCN-3 ismerete

  • ISTQB vizsga

  • Amit ajánlunk

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz

  • Komoly szakmai kihívásokat

  • Biztos, jól fizető munkahelyet

  • Modern infrastruktúrát

  • Rugalmas munkaidőt

  • Fiatalos csapatot

  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió