www.cvonline.hu

Tesztautomatizáló Mérnök (B36B36)

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Tesztautomatizáló Mérnök

B36B36

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Feladatok:

  • Automatizált tesztesetek fejlesztése, tesztautomatizálási feladatok innovatív megoldása és programozása.
  • Dinamikusan fejlődő egyedi tesztkörnyezet fejlesztése és karbantartása
  • Hibakeresés, széles spektrumú analizálás, teszt eredmények kiértékelése
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése
  • Kommunikáció a teszt és fejlesztői csapat partnereivel
  • Felmerülő igények implementálása
  • Idegen nyelvű kapcsolattartás, dokumentálás

Tapasztalat:

Elvárások:
  • Általános informatikai szemlélet
  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, informatikus) végzettség
  • Logikus, innovatív gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Aktív kommunikációs szintű angol VAGY  német nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező készség
Előnyök:
  • Tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete
  • Script nyelvek ismerete
  • Szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
Amit a cég kínál:
  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol