www.cvonline.hu

Tesztautomatizálási szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.08.15.
Hirdetés azonosító: 946815

Sebességváltókat gyártó nemzetközi partnerünk magyarországi leányvállalata munkatársat keres Tesztautomatizálási szakértő pozícióba budapesti irodájába.

Feladatok:

-SAP alkalmazások tesztelésének kifejlesztése, SAP alapú termékek, programok tesztelése
-Automatizált teszt csomagok futtatása
-Bevezetési projektek támogatása SAP Solution Manager Teszt Management használatával
-Dokumentáció készítése

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség
-SAP logisztikai moduljainak ismerete (SAP MM, PP, SD)
-Szoftvertesztelési tapasztalat
-SAP programozási tapasztalat előny
-VB Script, HTML ismeret előny
-Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
-Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

-kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
-attraktív munkakörnyezet
-folyamatos továbbképzések
-versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a