www.cvonline.hu

Tesztautomatizálási mérnök

  • A hirdetés 556 napja lejárt

Partnercégünk számára munkatársat keresünk

pozícióba

Cégjellemzők:

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező multinacionális szoftverfejlesztő cég, navigációs területen.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

    • Belső fejlesztői és tesztszoftverek karbantartása
    • Automata- buildszerverek és tesztkörnyezet karbantartása
    • Automata regressziós tesztesetek kidolgozása
    • Szoftvertesztelés dokumentálása

      Elvárások:

      • Szoftvertesztelésben, automata tesztek tervezésében és fejlesztésében szerzett 3 éves tapasztalat
      • Python, C, C++, C#, Java, Visual Basic nyelvek közül legalább egy ismerete
      • SQL és adatbázis-kezelési ismeretek
      • Legalább középfokú angol nyelvtudás
      • Önálló munkavégzésre való képesség
      • ISTQB vizsga megléte előnyt jelent

       Amit kínálunk:

      • Egy sikeres és elismert hazai világcég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
      • Dinamikus nemzetközi növekedés, a jövő navigációs fejlesztéseiben való részvétel
      • Kiváló hazai szakemberekből álló fiatalos csapat
      • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
      • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
      Helyek Budapest
      Kategória IT / Informatika
      Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
      Munkaidő tipusa Teljes munkaidő