www.cvonline.hu

TESZTÁLLOMÁS VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1015098

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A tesztállomás szakmai és üzleti irányítása, a tesztállomás team vezetése
  • Felelősség vállalása a projektek végrehajtásáért és tervezéséért a költség, határidő és a minőségi célok szerint, valamint a szükséges erőforrások biztosításáért
  • A komponensek és rendszer tesztállomások fejlesztése és annak koordinálása
  • Mérési módszerek és a kiértékelési eljárások fejlesztése, testreszabott teszt célgépek fejlesztése
  • Kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal (Kutatás- és fejlesztés) és társgyárakkal
  • A beszállító partnerek koordinálása
  • A megfelelő termékminőség és a fejlesztési előírások betartása a vonatkozó előírásoknak megfelelően.
  • Költséghelyfelelősség (Létszám, beruházás, költségek)

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú vagy mérnök végzettség (gépész, villamos, mechatronika)
  • Legalább 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Jártasság járműipari modulok gyártása (közúti vagy vasúti fékrendszer, futómű, pneumatikus modulok), pneumatika, mechatronika területén
  • Projektvezetői, vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • ProE/PTC Creo, Eplan SW ismeret
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Strukturált, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés
  • Jártasság fékrendszer és/vagy pneumatikus szakterületen
  • Nyitott, kooperatív, támogató személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTÁLLOMÁS VEZETŐ, Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország