www.cvonline.hu

Tesztállomás csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 1012381

Multinacionális gyártó partnerünk számára Tesztállomás csoportvezető kollégát keresünk.

Feladatok:

- A tesztállomás szakmai vezetése
- Felelősség vállalása a projektek végrehajtásáért és tervezéséért a költség, határidő és a minőségi célok szerint, valamint a szükséges erőforrások biztosításáért
- A komponensek és rendszer tesztállomások fejlesztése és annak koordinálása
- Kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal (pl. Kutatás- és fejlesztés) és társgyárakkal
- A beszállító partnerek koordinálása
- A megfelelő termékminőség és a fejlesztési előírások betartása a vonatkozó előírásoknak megfelelően
- Költséghelyfelelősség (létszám, beruházás, költségek)

Elvárások:

- Műszaki felsőfokú vagy mérnök végzettség (gépész, villamos, mechatronikai)
- Legalább 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
- Jártasság egyedi gépgyártás (vasúti, vagy automotive), pneumatikai, mechatronika területén
- Projektvezetői, vezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Pro/E, Eplan SW ismeret
- Problémamegoldó gondolkodás
- Strukturált, önálló munkavégzés

- Előny:
- Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés
- Jártasság vasúti, közúti pneumatikus szakterületen
- Nyitott, támogató attitűd

Amit kínálunk:

- Dinamikus, növekedésben lévő és innovatív vállalati háttér
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a