Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Tésztakészítő olasz étteremben

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Vapiano, budapesti exkluzív olasz éttermei részére keresünk új kollégákat

tésztakészítő

pozícióba.

Ha szívesen dolgoznál egy színvonalas étteremben, vagy kipróbálnád magad a vendéglátásban,  és hasznos tapasztalatokra szert tenni, akkor jelentkezz bátran! Korábbi munkatapasztalat nem szükséges, mindent betanítanak, ezért pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok: tészta készítő gépben a tészták elkészítése, kiadagolása.

Választható helyszínek:

  • Budapest 5.kerület- Fashion Street
  • Budapest 2.kerület-Kolosy tér
  • Budapest 6.kerület-Westend City Center
  • Budapest 12.kerület-Mom Park

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés ( nettó 180 ezer Ft/hó alapbér) plusz egyéb béren kívüli juttatások
  • előrelépési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű