www.cvonline.hu
Teszt tool fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 818484
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nagy nemzetközi fejlesztési projektben a tesztcsapat támogatása, teszt toolok fejlesztése

 - Tesztautomatizálási feladatok megvalósítása

 - Kommunikáció, kapcsolattartás a teszt csapatokkal

 - Tesztspecifikációk készítése

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat

 - Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német előny

 - 3-5 év tesztelői és/vagy fejlesztői tapasztalat

 - Adatbázis ismeretek (Oracle), SQL és PL/SQL ismeret

 - Unix rendszerek és kapcsolódó scriptnyelvek ismerete

 - TCP/IP és UDP hálózati protokollok ismerete

 - Open source webserver tapasztalat (Apache Tomcat, valamint Java Servlets és JavaServer Page)

 - XML, SOAP, WSDL tapasztalat

 - Middleware tapasztalat

Előny

 - Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség.

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80513

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió