www.cvonline.hu
Teszt Technikus
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.09.
Jelentkezési határidő: 2015.03.12.
Hirdetés azonosító: 908406
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Most induló, elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

TESZT TECHNIKUS

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- új termékek bevezetése és az ehhez tartozó mintagyártások szabályozása
- az összerelési és teszt területen dolgozó műszakos kollégák szakmai irányítása
- a területre vonatkozó fejlesztések irányítása (folyamatok, minőségbiztosítás, technológiai háttér)
- ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, reklamációkezelés
- vevői változtatási kérések kezelése

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
- szakirányú technikus végzettség (műszaki terület) vagy minimum 3 éves szakmai tapasztalat elektronikával vagy mikroelektronikával foglalkozó gyártó vállalatnál
- minőségbiztosítási rendszerek ismerete (8D, CAPA)
- műszakvezetői vagy csoportvezetői tapasztalat
- kommunikációsképes angol nyelvtudás
- MS Office haladó szintű ismerete
- 3 műszakos munkarend vállalása
- jó problémamegoldó képesség
- gyakorlati beállítottság
- kiváló kommunikációs képesség
- stressztűrő képesség

Előny:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (villamosmérnök)
- Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat
- ISO9000 és TL9000 szabványok ismerete