www.cvonline.hu

Teszt technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 766086

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Berendezések működésének biztosítása,
  • gépbeállítási és hibaelhárítói feladatok ellátása,
  • felmerülő hibák elhárítása, javítása,
  • munkájával kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • szükséges alkatrészek átvétele,
  • gépek, berendezések rendeltetésszerű használata.
Elvárások:
  • Középfokú mechanikai műszaki végzettség,
  • német/angol nyelvismeret,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás,
  • problémamegoldó képesség,
  • jó fizikum, terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • megfelelő munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió