www.cvonline.hu

Teszt technikus - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1569)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.08.05.
Hirdetés azonosító: 1054749

Feladatok:

  • Termékkomponensek élettartam teszt alapú vizsgálata és minősítése
  • Villamos mérések elvégzése
  • Termékmérnökök támogatása
  • A tesztelési folyamatok és eredmények dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú villamos műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Mérés- és műszertechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alapvetően 1, időszakonként 3 műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1569-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -