www.cvonline.hu

Teszt technikus - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 455 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai a következőek lesznek: Hardver fejlesztés tesztberendezésekre. A termelésben működő tesztberendezések karbantartása és hibaelhárítása. Különböző tesztberendezések tartozékainak tervezése és felépítése. Tesztberendezések kalibrációja. Próbadarabok előkészítése. Termékanalízisek végrehajtása a termelés részére.

Végzettség:
Középiskolai vagy technikusi végzettség mechatronikai vagy elektronikai szakon.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: Elektronikai mérőműszerek felhasználói szintű ismeretével rendelkezik. Hobbielektronikai jártassága van. Többműszakos munkarendet tudja vállalni. Gyorsan reagál és rugalmas. Önállóan és alaposan végzi munkáját. Kezdeményezőkészség jellemzi.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Középméretű elektronikai gyártó vállalat.