www.cvonline.hu

Teszt technikus-Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-181)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.22.
Hirdetés azonosító: 783138

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Néhány éves elektronikai gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • NYÁK és kapcsolási rajz ismeret
  • Három műszakos munkavégzés vállalása!
  • Tesztrendszerek felépítésének és működésének ismerete előny
  • MS Office ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • A tesztrendszerek és berendezések folyamatos ellenőrzése, üzemeltetése (mérőtorony, műszerek, eszközök, adapter, tűágy, tesztpontok, kábelek, vezetékek, stb.)
  • A tesztszoftver kezelése (MCDWIN, MCD-cPCI, PMEX, stb.)
  • Teszter hibák azonosítása és javítása
  • Gépállási idők minimalizálása
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
  • Tesztmérnökség munkájának segítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bónusz rendszer, letelepedési- és/vagy albérlet-támogatás, étkezési hozzájárulás, szakmai- és nyelvi képzések, tanfolyamok stb.
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-181-es referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő