www.cvonline.hu

TESZT TECHNIKUS (7142)

  • A hirdetés 884 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Teszt Technikus

Elvárások:
•A munkakör betöltéséhez a következő végzettségek egyike szükséges a pozícióhoz:
•Középfokú elektronikai szakirányú végzettség,
•Elektronikai vagy híradásipari műszerész,
•Technikusi, mechatronikai műszerész végzettség,
•Vagy ezeknek megfelelő szakmai gyakorlat.

Feladatok:
•Tesztmérnök által meghatározott feladatok elvégzése,
•Teszt folyamatok folyamatos ellenőrzése,
•Tesz jegyzőkönyv kitöltése,
•Hibafeltárás és javítás a tesztberendezéseken,
•SGA, Kaizen, 5S programokban való részvétel,
•Termékek tesztelése

Előny:
•Angol nyelvtudás,
•TCP/IP, FTP gyakorlat,
•Áramkörök, kapcsolási rajzok, műszerek, gépek és alkatrészek ismerete,

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés,
•Fejlődési lehetőség,
•Emelt műszakpótlékok,
•Cafetéria juttatás választható elemekből,
•Bónusz rendszer,
•Tiszta, igényes munkakörnyezet,
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok Budapestről és a környező településekről

Munkavégzés helye:
•Délnyugat Pest megye
•Céges buszok

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „TESZT TECHNIKUS”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857