www.cvonline.hu

Teszt program menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 750701

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Teszt program menedzsert keresünk.

Feladatok:

Elektromos vezérlőkészülékek élettartam és validációs tesztjeinek végrehajtásának koordinálása és
folyamatos nyomonkövetése
Együttműködés belső és/vagy külső partnerekkel (pl. külső / egyetemi laboratóriumok)
Rendszeres kapcsolattartás nemzetközi fejlesztőcsapattal
Jelentések összeállítása német vagy angol nyelven

Elvárások:

Mérnöki, műszaki menedzseri végzettség
Autóipari tapasztalat
Kiváló kommunikációs képességek
Kiváló szervezőkészség, párhuzamos feladatok kezelésének képessége
Magas szintű terhelhetőség
Csoportban való munkavégzés képessége
Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
Projektvezetési tapasztalat előny
Autóipari élettartam és validációs tesztek ismerete előny

Amit kínálunk:

Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka Széleskörű Cafeteria juttatások
Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég termékeiből
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Németországi tréning és betanulás
Versenyképes jövedelem
Nemzetközi munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a