www.cvonline.hu

Teszt operátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.03.
Hirdetés azonosító: 943577
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba budapesti munkavégzéssel (XVIII. Kerület):

Feladatok:

  • Munkautasítások szerinti teszt funkciók elvégzése
  • Alapdokumentumok, folyamatok ismerete és betartása
  • Gépek, berendezések szakszerű használata
  • 25-30 kilós egységek napi szintű mozgatása

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Összeszerelésben szerzett tapasztalatok, gépi kézi szegecselésben való jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a pozíció megjelölésével.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió