www.cvonline.hu

TESZT MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 857637

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Új termékek és folyamatok bevezetése
  • Az új gyártósorok kialakításában való részvétel
  • Teszt munkaleírások elkészítése, karbantartása
  • Biztonságtechnikai hibák kezelése
  • Javítási folyamatos meghatározása
  • Teszt szoftverhibák/fejlesztési igényeinek jelzése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése, ellenőrzése a napi gyártás folyamán
  • Teszter karbantartási utasítások elkészítése
  • Belső és külső beszállítókkal,vevőkkel való termék és tesztorientált kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai, vagy villamosmérnök)
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önnáló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pro-aktív gondolkodási mód, komplex probléma elemző képesség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.