www.cvonline.hu

Teszt mérnök (Debrecen) (INTS/3/32)

  • A hirdetés 1227 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk sorozatgyártásban jártas, preferáltan nemzetközi elektronikai gyártókörnyezetben szerzett tapasztalattal rendelkező elhivatott, motivált teszt mérnököt.

Feladatok:

  • Teszt projektek teljes körű, gyártásközi koordinálása
  • Gyártási folyamatok fejlesztése és sztenderdizálása gyártásközben
  • Gyártási folyamatok, fellépő problémák elemzése, megoldás kidolgozása
  • Tesztbe közreműködő műszaki és operátor munkatársak betanítása és fejlesztése
  • Gyártási folyamatok mérnöki megfigyelése, fejlesztendő területek kimutatása, megoldások kidolgozása
  • Aktív közreműködés az új termékek bevezetési folyamataiba
  • Új tesztelések kidolgozása, gyártási folyamatba való beépítése
  • Minőségi eszkalációk és mérnöki változtatások kezelése
  • Teszteléshez szükséges felszerelések beszerzése, biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – műszaki, mérnöki - végzettség
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat, multinacionális, elektronikai gyártó környezetben szerzett tesztmérnöki
  • Elektronikai tesztmódszerek ismerete
  • Programozási ismeretek
  • Erős projekt szemlélet, önálló munkavégzés
  • LEAN irányelvek ismerete, mint TPM, Kaizen, VM

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol