www.cvonline.hu

Teszt menedzser

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 981996
lejárt

Tapasztalt Teszt Menedzsert keresünk informatikai szolgáltató partnerünkhöz, budapesti lokációval. A dinamikusan növekvő vállalat folyamatos sikereinek és új külföldi projektjeinek köszönhetően több aktív német nyelvtudással rendelkező menedzsert is keres most tesztelői csapatok élére.

A Teszt Menedzser feladatai:

- Tesztkoncepció megalkotása
- Költségtervezés, rizikómenedzsment
- Teszt specifikus riportok és jelentések készítése
- Workshopok tartása
- Tesztelői csapat technikai irányítása

A tesztelővel szemben támasztott elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 2 éves menedzsment tapasztalat
- Aktív, kommunikáció képes német és angol nyelvtudás
- Rendszerszemlélet, agilitás

Amit a pozíció kínál:

- Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
- Szakmai képzések, képesítések megszerzésének támogatása
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Nemzetközi környezet
- Ergonomikus, modern környezet Budapest belvárosában

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését a hays.hu weboldalon.