www.cvonline.hu
TESZT MENEDZSER / SENIOR TESZTMÉRNÖK
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 917745
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi szektorban tevékenykedő megbízó cégünk számára keresünk most új kollégát Tesztmenedzser pozícióba.

Feladatok

  • Tesztelési módszertan bevezetése a szervezetbe, tesztelési sablondokumentumok kialakítása, karbantartása

  • Teszttervek, tesztforgatókönyv, tesztkörnyezet tervezése, elkészítése, karbantartása

  • Tesztesetek elkészítése

  • Tesztadatok előállításának támogatása, tesztjelentés készítése

  • Tesztelési folyamat monitoringja és koordinálása

  • Részvétel funkcionális és nem-funkcionális tesztek tervezésében, ütemezésében és lebonyolításában

  • Kapcsolattartás az érintett projekt- és szervezeti tagokkal a tesztelés vonatkozásában

  • Részvétel a beszállítók által végzett alkalmazás tesztek ellenőrzésében, auditálásában

  • Regressziós tesztek támogatása és ellenőrzése

  • Teszteszközök használatához szükséges képzések szervezése és lebonyolítása
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • 3-4 év tesztelés és/vagy quality assurance területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Tesztelési módszertan, teszttípusok, teszteszközök ismerete

  • Tesztautomatizálási lehetőségek ismerete

  • Legalább magabiztos középfokú angol nyelvtudás

  • Minőség- és folyamatorientált hozzáállás

  • Analitikus szemléletmód

  • Önálló munkavégzés

  • Előnyök

  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

  • ISTQB certificate

  • Teszt menedzseri tapasztalat

  • Pénzügyi ismeretek

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió