www.cvonline.hu

Teszt Manager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 874776

Egyedi webes- és mobil alkalmazásokat, applikációkat fejlesztő céghez keresünk Teszt Manager pozícióba munkatársat Szegedre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • 15-20 fős tesztelői csapat szakmai és operatív szintű vezetése
  • A projektek minőségi kritériumainak nyomon követése
  • Tesztelési munkafolyamatok fejlesztése az ISTQB és a belső céges előírások és ajánlások betartásával
  • Új csapattagok kiválasztása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISTQB (foundation vagy advanced) minősítés
  • Tesztelési módszertanok ismerete, szoftvertesztelésben való jártasság
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Vezetői attitűd, kiváló kommunikációs képesség

Előny:

  • Teszt menedzser pozícióban eltöltött tapasztalat
  • IT területen szerzett diploma
  • Munkatárs-kiválasztásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem, extra juttatások
  • Fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
  • Fiatal, lendületes, szakmailag elhivatott csapat
  • Nemzetközi projektekben való aktív részvétel

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kapcsolat:
Ha megtetszett Önnek a lehetőségünk, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged