www.cvonline.hu

Teszt-automatizálási szakértő

  • A hirdetés 820 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, a sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:

  • Automatizált tesztek létrehozása – SAP ERP – SAP GUI, Webdynpro, CRM, Portal
  • Automatizált teszt csomagok futtatása
  • Bevezetési projektek támogatása SAP Solution Manager Teszt Management használatával

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP ERP Module ismerete (SAP MM, PP, SD, CS, QM, FICO)
  • Software tesztelési tapasztalat
  • SAP programozás (GUI fejlesztése SAP technológiával)
  • VB Script, HTML ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot;
  • önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást;
  • étkezési támogatást;
  • iskolakezdési támogatást;

 Munkavégzés helye: Budapest

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol