www.cvonline.hu
Teszt állás
Teszt DJ
Frissítve : 2015.03.03.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 914740
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Teszt állás

Főbb feladatok:

 Új pénzügyi tanácsadók toborzása
és kiválasztása
 Tanácsadók szakmai fejlesztése
 Tanácsadók értékesítési tevékenységének
 motivációja és koordinációja az üzleti
 terv megvalósítása érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:
Teljesítményorientáltság
Dinamikus személyiség
Proaktív, új ötletekre és új technológiák alkalmazására nyitott jelölt
Biztosítás értékesítési tapasztalat és értékesítési technikák ismerete
Amit kínálunk:
Anyagi támogatás a beilleszkedés időszakában
Kiemelkedő teljesítményarányos kereseti lehetőség
Teljesítmény- és értékalapú díjazási rendszer vonzó jutalom utakkal
Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel
Biztonság és kiszámíthatóság
Teljes körű termékpaletta: biztosítások, önkéntes nyugdíj-, illetve saját lakástakarékpénztári termék

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!

Kategória
Alapítvány / Non-profit
Régió
Tolna