www.cvonline.hu

Tester

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.07.08.
Hirdetés azonosító: 981108
lejárt

Tester
Junior, mid-level illetve szenior tesztelőket keresünk informatikai szolgáltató partnerünkhöz, budapesti lokációval. A dinamikusan növekvő vállalat folyamatos sikereinek és új külföldi projektjeinek köszönhetően jelenleg több tapasztalt, aktív német nyelvtudással rendelkező tesztelőt is keres most csapatába.

A tesztelő feladatai:

- CRM rendszer integrációs tesztelése
- Tesztesetek tervezése, implementálása
- Funkcionális, non-funkcionális tesztelés
- Teszt automatizáció
- Német vezetőkkel és csapatokkal történő aktív kapcsolattartás

A tesztelővel szemben támasztott elvárások:

- Legalább 1,5-2 éves tesztelői tapasztalat (manuális és/vagy automatizált)
- SQL, Linux, Unix ismeretek
- Aktív, kommunikáció képes német nyelvtudás

A pozícióban előny:

- Angol nyelvtudás
- Shell scripting
- ISTQB vizsga
- Nemzetközi projektekben való részvétel

Amit a pozíció kínál:

- Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
- Szakmai képzések, képesítések megszerzésének támogatása
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Nemzetközi környezet
- Ergonomikus, modern környezet Budapest belvárosában

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest