www.cvonline.hu

Tester

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.13.
Hirdetés azonosító: 1090496

Tester
Francia tulajdonú szoftverfejlesztéssel és szerver üzemeltetéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk új kollégát Junior manuális tesztelői pozícióba.

Feladatok:
  • Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése;
  • Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése;
  • Tesztelés végrehajtása;
  • Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása;
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség IT vagy közgazdász területen.
  • Legalább egy éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Tesztelési és fejlesztési módszertanok ismerete.
  • Szóban és írásban aktív angol nyelvtudás.
  • MS Office kezelési ismeretek.

  Előny:
  • Tesztmenedzsment alkalmazások ismerete.
  • SQL ismeret.
  • ISTQB minősítés.
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Jó hangulat

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését angol nyelvű önéletrajzzal a rendszerünkön keresztül!