www.cvonline.hu
Test Operátor (Referenciaszám: PJ3421)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 907891
lejárt

Gyáli elektronikai iparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Test Operátor

Feladatok:
- Elektronikai termékek tesztelése tesztberendezésekkel, szoftverekkel

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség
- Alap szintű számítógépes ismeretek
- Hosszú távon a több műszak vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Munkába járás vállalati buszokkal

Munkavégzés helye: Gyál

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.