www.cvonline.hu

Test Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.04.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 966643
lejárt

Világszerte ismert és elismert cég többek között az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik. 2001 óta, budapesti fejlesztőbázisukon vezérlőegységek fejlesztésével foglalkoznak az autóipar számára, multinacionális környezetben.

Dinamikusan bővülő csapatukba Test manager pozícióra keresnek kollégát, aki egy nemzetközi fejlesztői csapatban a parkolást segítő rendszerek tesztelési feladatait koordinálja telephelyek között.

Feladatok:
• Vevő követelmények elemzése, tesztstratégia meghatározása, dokumentálása, egyeztetése szoros együttműködésben a fejlesztői csapattal
• Teszteredmények riportálása és egyeztetése
• A tesztelés folyamat erőforrás tervezése követése és riportálása
• Aktív részvétel vevő reklamációk elemzésében, a hibák felkutatásában
• Aktív részvétel a projekt erőforrás és időtervének kialakításában
• A piacon lévő megoldások megismerése és értékelése

Elvárások:
• Mérnöki végzettség
• SW tesztelői tapasztalat (ISTQB certifikát előny)
• Jó műszaki elemző képesség
• Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, kreativitás, strukturált és célirányos munkavégzés
• Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
• Nyitottság, jó prezentációs képesség
• Rugalmasság
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret (német vagy francia nyelvtudás előnyt jelent)
• Méréstechnikai tapasztalat, autóelektronikai és CAN-kommunikációs ismeretek előnyt jelentenek

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmedet, végzettséged megfelel az elvárásoknak, önéletrajzod feltöltésével jelentkezz a hays.hu weboldalon.