www.cvonline.hu

Test Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.07.17.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 931369
lejárt

Tesztmérnök pozíció betöltésére keresünk szakembert multinacionális, elektronikai gyártó partnerünk számára Budapesti munkavégzéssel.

Tesztmérnök

Feladatok:
• A magyarországi termelésben működtetett tesztgépek elektronikai és mechanikai felügyelete, szükséges beállítások, módosítások végrehajtása a folyamatos termelés biztosítása érdekében
• A tesztgépek elektronikai és szoftveres problémáinak kezelése
• A cégcsoport minden gyártó egységéhez tartozó tesztgépek adatbázisainak folyamatos frissítése
• Visszaérkező hibás termékek funkcionális, mechanikai, elektronikai elemzése a felmerülő problémák beazonosítása érdekében
• Felmerülő problémák kiváltó okainak elemzése, hibajelentések készítése
• Javaslattétel javító intézkedések bevezetésére
• Gyártásra kiadott termékek újraminősítése
• Termelési tevékenységet támogató funkcionális tesztek elvégzése

Elvárások:
• Legalább 2 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
• Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
C++ programozási ismeret (Labview vagy más programnyelv ismerete előny)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését vagy érdeklődik hasonló típusú lehetőségek iránt, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajza feltöltésével kérem jelentkezzen a hays.hu oldalon.