www.cvonline.hu

Test Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.03.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1168911

Multinacionális elektronikai fejlesztő partnerünk számára keresünk elektronikai alkatrészek területén jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező villamosmérnököket.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Repüléstechnikai elektromos hajtásrendszerek élettartam tesztjeinek tervezése
• Validálási és mérési folyamatok lebonyolítása és koordinációja
• Tesztelendő egységek működésének és felépítésének megismerése
• Prototípusok készítése és áramkörök méréseinek kiértékelése
• Tesztelési eljárások kidolgozása és az eredmények szakmai véleményezése
• Technikai dokumentáció készítése

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Méréstechnikai területen szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás

Teljes éves juttatási csomag: 5.600.000 Ft-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.