Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Test Engineer

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1096858

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Fő feladatok:

  • KPI-ok (FPY, False hiba arány, teszterekkel kapcsolatos állásidő, teszter folyamat idő) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése
  • A felelősségi körébe tartozó teszterek, műszerek, és egyéb mérőeszközök karbantartásával, kalibrálásával és javíttatásával kapcsolatos feladatok szervezése, szükség szerinti végrehajtása.
  • A felelősségi körébe tartozó teszterek, műszerek, és egyéb mérőeszközök üzemeltetéséhez szükséges pótalkatrészek igénylése.
  • A felelősségi körébe tartozó futó termelés támogatása.
  • A területéhez tartozó teszt folyamatok optimalizációja
  • A területhez tartozó tesztberendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Biztosítsa, hogy az új termék bevezetések során, a területére eső feladatok végrehajtásra kerülnek, a cég folyamatainak és elvárásainak megfelelő minőségben.
  • A területi felelősségi mátrix szerint meghatározott teszterek karbantartási feladatainak meghatározása , szükség szerinti ellátása és dokumentálása
  • A felelősségi körbe tartozó munkautasítások Sanmina szabványok szerinti elkészítése és karbantartása
  • A területéhez kapcsolódó fejlesztési projectek indítása és az ezekben való aktív részvétel
  • Biztosítsa, hogy a minden feladata időben végre van hajtva a célok elérése érdekében
  • Napi szintű cél és feladatfelkövetés,státuszok folyamatos kommunikációja a társosztályok felé. Probléma esetén eszkaláció a közvetlen vezető felé
  • Teljeskörű technikai támogatás nyújtása szükség esetén

Elvárások:

  • Informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 3 év elektronikai gyártásban szerzett mérnöki tapasztalat
  • Méréstechnikai és elektronikai tapasztalat
  • Erős PC hardver és szoftver ismeret
  • Teszt platformok átfogó ismerete
  • Programnyelvek átfogó ismerete (C++,SQL, VBA,Delphi, Java, stb)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Teszt folyamattervezésben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Automotive vagy Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Komplex, vállalati szinten való gondolkodásmód
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete
  • Teszterépítési tapasztalat előnyt jelent
  • (APQP/PPAP) ismeret előnyt jelent

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: