www.cvonline.hu

Fluent English skills
Advantages:
Familiarity with scripting (Unix shell, Python, etc.)
Experience with Cloud technologies or virtualization
Knowledge of Git, ClearCase or similar revision control
  systems
Flexibility, willingness to learn new technologies
We offer:
World-class premises and working conditions
Family-friendly workplace
Challenging projects in a young and dynamic team
Continuous learning and self-development possibilities
Competitive salary plus benefits

Kategória
IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió
Budapest
Pest

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér