www.cvonline.hu
Test Automation Engineer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.10.
Jelentkezési határidő: 2014.05.10.
Hirdetés azonosító: 734190
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • A vállalat tesztelési folyamatainak, gyakorlatainak megértése és követése
  • Az automatizált tesztkörnyezet megismerése és karbantartása
  • A főbb üzleti és működési folyamatok, termékek és rendszerkomponensek megismerése, továbbá ezek tesztelése
  • A vállalat tesztautomatizálási környezetének, eszközeinek és technikáinak alkalmazása
  • Támogatási és adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Információk megosztása, dokumentumok nyújtása illetve tréningek tartása a tesztautomatizálással kapcsolatosan

Elvárások

  • Informatikai vagy hasonló területen szerzett felsőfokú képzettség
  • Excel, SQL, VB ismeretek
  • Rugalmasság és megbízhatóság
  • Komplex gondolkodásmód az IT és üzleti folyamatokban
  • Erős kommunikációs készség
  • Folyékony beszéd- és íráskészség angol nyelvből

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú együttműködés, támogató munkahelyi légkör

Kategória
IT / Informatika
Régió