www.cvonline.hu
Test automation engineer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.20.
Hirdetés azonosító: 1190877
IT SERVICES FEJLÉC

Repülő szimulátor szoftver fejlesztésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk új kollégát.

Feladatok

  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztése és karbantartása Squish UI framework segítségével
  • Automatizált tesztelés koordinációja egy Agile fejlesztőcsapat részeként
  • Szoftvertermékek minőségének folyamatos biztosítása a funkcionalítás tesztelésén keresztül
  • Elvárások

  • BSC diploma informatikai vagy mérnöki szakon
  • Legalább 2 év tapasztalat Python/Javascript fejlesztésében
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Configuration management systems (pl. Git,SVN)
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Előny

  • Squish UI test framework
  • C++
  • Német nyelvtudás
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió